Neden Webnezyum ?

diğerlerinden bir adım önde

Webnezyum fırsatları iyi hoşda acaba ekstra birşeyler çıkar mı diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz.Ama merak etmeyin ne sattığımızı ne verdiğimizi size açık net bir şekilde açıklıyoruz. Öncelikle bir web sitesini oluşturması gereken her türlü doneyi süpreizlere yer kalmayacak şekilde tarafınıza temin ediyoruz diyebiliriz.Alan adından, hostinge, responsive tasarımdan, içerisine konulacak bannerlara kadar her türlü hizmeti doğrudan paket dahilinde alıyorsunuz.Size bir tek içerik oluşturup içerik yönetim sisteminizden web sitenize girmek kalıyor. He bunuda siz yapın derseniz Başka neler var başlığını incelemenizi öneririz.Yani biz temel tüm hizmetleri tarafınıza sağlıyoruz ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz.Fazlasınıda isterseniz bunuda veriyoruz.

Banner Tasarımları

Web sitenizin anasyfası kullanıcılar tarafından en çok ziyaret edilen sayfadır. Burada promo dediğimiz etkin pazarlama için kullanılan slider alanları tasarımda özen istemektedir.Bu sebeple size özel tasarlanmış 2 adet banner tavsiye ediyoruz.

Responsive Web Sitesi

Günümüzde web sitelerine mobil cihazlardan ulaşım oranı bir çok alanda mevcut kullanımların üzerinde.Bizde bu sebeple size sunmuş olduğumuz temalarda bu konuya dikkat ettik. Artık web sitenize cep telefonları ve tabletlerden kusursuz bir şekilde ulaşılabilecek.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin güncel tutulması bir çok yönden size artı katacaktır. Haberler, referanslar, vb dinamik sayfalarınızı kullanımı kolay, türkçe yönetim paneli ile güncelleme fırsatı sunuyoruz. Üstelik bu mükemmel yazılım sayesinde web siteniz seo'yada uyumlu oluyor.

E-posta Kurulumu

Müşterilerimizin tüm kurumsal maillerinin server tarafından kurulumu tarafımızca gerçekleştiriliyor.iletisim@site-adiniz.com, info@site-adiniz.com gibi mail adresleri taleplerinizi alıyor, mail alanlarını belirliyor ve ön kurulumlarını gerçekleştirmiş oluyoruz.